Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

«Жива стіна»

В липні 2010 року банк прийняв рішення реалізувати пілотний проект по залученню уваги громадськості до захисту довкілля. Так, в трьох відділеннях банку в Києві була встановлена «Жива Стіна» зі 100 тропічних рослин з логотипом банку в центрі експозиції:

• Відділення Platinum Bank, вул. Амосова, 12

• Відділення Platinum Bank вул. Червоноармійська, 114

• Відділення Platinum Bank, вул. Грінченка, 1

«Жива стіна» створена за інноваційною технологією, символізує турботу про природу та підтверджує можливість мирного існування людини та живих рослин навіть в умовах великого міста. Забезпечує комфортні та екологічно чисті умови праці, саме тому така діяльність сприяє оптимізації роботи всього офісу.

Всі співробітники відділень помічають, що менше відчувають втому в кінці робочого дня, завдяки тому, що в приміщені знаходяться рослини. Крім того, клієнти та відвідувачі не можуть пройти повз такої краси і часто заходять, щоб помилуватись «Живою стіною», яка символізує турботу про природу та нагадує людям про ті природні ресурси, які варто оберігати та захищати.

Згідно з результатами внутрішнього дослідження 93% відвідувачів звертають увагу на «Живу стіну» та 97% вважають корисною інформацію відносно КСВ діяльності банку.