Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Історії успіху

В'ячеслав Деркач
Начальник відділення Київ 4
- Який кар'єрний шлях ви пройшли в нашому банку?
- Липень 2006 року став для мене найприємнішим у моєму житті, тоді мене взяли в сім'ю «МІБ» (тепер Platinum Bank). Робоча атмосфера кардинально відрізнялася від українських системних банків. Було таке відчуття, ніби мене перевернули догори ногами. Атмосфера в команді була позитивна, звертання на ім’я, корпоративні зустрічі, мотивація за виконання поставлених планів - все як у раю. Я просто летів на роботу.
Тоді я починав менеджером по роботі з партнерами. З березня 2008 року став керівником відділу розвитку каналів продажів, управління продажами через іпотеку, департаменту продажів. З грудня 2008 року перейшов на посаду керівника сектору управління Бранч-продажів, департаменту продажів. З травня 2010 року я призначений на посаду начальника відділення Київ 4.

- Як ви думаєте, що стало вирішальним для просування вас на нову посаду?
- Вирішальним для просування на нову посаду стала, я думаю, віра керівництва в мене як фахівця і моє бажання досягти ще кращих результатів в нашому банку.

- Що б ви побажали тим, хто хоче просунутися кар'єрними сходами?
- Найголовніше - це вірити в себе, вірити в банк і в продукт, який ви продаєте. Це моє «платинове» правило, з яким я завжди досягаю бажаних результатів. Ніколи не здавайтеся! Які б труднощі не зустрічалися на вашому шляху, пам'ятайте, що і «це теж мине», а ви однозначно будете переможцем!

 до списку