Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Історії успіху

Галина Кошовець
Начальник відділу продажів Західного регіону.

- Який кар'єрний шлях ви пройшли в нашому банку?
- Я вже «старожил» у банку. Працюю з 2005 року, прийшла на посаду кредитного експерта. У 2006 році за виконання планових показників я була переведена на посаду старшого менеджера. Потім понад 2 роки пропрацювала фахівцем з навчання та розвитку персоналу. А з 1 жовтня 2009 року підкорюю нові простори - досягла посади Регіонального директора.

- Як ви думаєте, що стало вирішальним для просування вас на нову посаду?

- Напевно, все ж не мені судити, що стало вирішальним. Я досить амбітна людина, завжди намагаюся працювати на позитивний результат. Впевнена, праця кожного з нас, хто працює з максимальною віддачею, завжди буде гідно оцінена керівництвом.

- Назвіть, будь ласка, складові успіху. Що для вас успіх?

- Успіх у житті - це досягнення своїх істинних, справжніх цілей і стремлінь. Це можливість вести такий спосіб життя, який відповідає особливостям вашої особистості, і сприяє гармонійному задоволенню всіх ваших потреб.

- Що б ви побажали людям, які хочуть досягти кар'єрних висот?

- Будьте впевненими в собі і ніколи не забувайте 5 правил успіху від Олени Вікторівни Франківської: відкиньте сумніви і невпевненість у собі; наполегливо займайтеся своєю улюбленою справою; із завзятістю рухайтеся до поставленої мети; заразіть всіх оточуючих своїм успіхом і вірою в перемогу, та ніколи не  здавайтеся! до списку