Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Історія

У березні 2015 року Platinum Bank успішно пройшов планову перевірку Фонду гарантування вкладів. Банк відповідає всім необхідним умовам членства у Фонді. Позитивні результати перевірки підтверджують надійність банку та є індикаторами його впевненого становища для партнерів і клієнтів.

4 грудня 2014 Platinum Bank здобув золото та срібло на Effie Awards:

 - золото серед реклам фінансових та страхових компаній;

 - срібло в категорії малобюджетних реклам;

 - маркетингова команда банку стала найкращою на фінансовому ринку за підсумками 2014 року.

30 вересня 2014 Platinum Bank отримав підтвердження надійності своїх депозитних програм згідно із щоквартальним дослідженням рейтингової агенції «Стандарт-Рейтинг». Рейтинг відображає довгострокову фінансову стійкість банку та надійність депозитних програм, які характеризують здатність установи своєчасно і в повному обсязі здійснювати виплати за депозитами. У цьому рейтингу Platinum Bank посів 14 місце.

Влітку 2014 Platinum Bank підтвердив надійність свого інтернет-банку щодо зберігання особистих даних клієнтів згідно з дослідженням проекту Roomian.org. Банк входить до групи банків з оцінкою «А» - відмінно.

У квітні 2014 року за підсумками 2013 р. Platinum Bank був визнаний одним із найбільш інноваційних банків року за версією видання «Інвестгазета». Також банк став лідером у номінації «Операція року».

17 квітня 2014 Ekonomika Communication Hub та «Інвестгазета» провели церемонію нагородження найкращих банків України за підсумками проекту Ukrainian Banker Awards 2013. За результатами діяльності минулого року Platinum Bank став переможцем відразу в двох номінаціях. Перемога банку уможливилася завдяки правильно обраній стратегії розвитку та принципам відкритості і чесності, що діють у банку.

Травень 2013 – Platinum Bank увійшов до топ-3 найбільш соціально відповідальних компаній України за версією видання «ГVардия».

Квітень 2013 – Platinum Bank посів почесне 37 місце серед 176 банків-учасників у рейтингу «50 провідних банків України», який щороку складає ВД «Коммерсант-Україна».

Березень 2013 – Platinum Bank пропонує своїм клієнтам «Просто-картку» – нову кредитну картку з максимально простими умовами кредитування й обслуговування.

Березень 2013 – Platinum Bank увійшов до ТОП-10 найнадійніших банків за версією видання «Експерт» та у рейтингу видання «Коммерсант» «50 провідних банків України» наш банк посів почесне тридцяте місце.

У березні 2013 року Platinum Bank увійшов до топ-5 за популярністю серед мешканців України у пошуковій системі Яндекс за версією видання «Україна сьогодні: finanso.net». Згідно з проведеним дослідженням Platinum Bank посідає позицію лідера у пошуковій системі завдяки яскравому позиціонуванню, широкій географічній присутності та активній підтримці груп банку в соціальних мережах. Загалом рівень затребуваності банків у дослідженні залежав від якості обслуговування клієнтів та якості послуг, що надаються, а також від активності в галузі реклами, PR, сезонних та інших чинників.

Лютий 2013 – Platinum Bank посів друге місце на конкурсі нефінансових звітів Readers 'Choice Awards.

Грудень 2012 – наш банк знову став одним із лідерів у рамках премії Ukrainian Banker Awards 2012:

 - НАЙКРАЩИЙ депозит («Готівка щомісяця») – перше місце.

 - НАЙКРАЩИЙ РОЗДРІБНИЙ БАНК – друге місце.

 - Інноваційний БАНК – друге місце.

Жовтень 2012 - банк посів четверте місце із 30-ти у рейтингу найбільш електронних банків України за версією «Інвестгазети».

Жовтень 2012 – банк визнано «Компанією, яка надихає» за версією видання «Компаньйон» за вміле поєднання нестандартності, системності та людяності у фінансових відносинах.

Серпень 2012 – день народження Platinum Click.

Травень-липень 2012 - банк успішно пройшов комплексну перевірку НБУ.

Липень 2012 - банк уже другий рік поспіль став одним із лідерів рейтингу прозорості рекламодавців.

Червень 2012 – банк запустив власний зарплатний проект.

Травень 2012 – Грег Краснов посів перше місце у проекті «Відповідальне лідерство».

Квітень 2012 – Platinum Bank виграв премію ІВІН у рамках всеукраїнського форуму інтернет-маркетингу за активну присутність у соціальних мережах!

Березень 2012 – за версією видання «ГVардия» наш банк посів перше місце у рейтингу відкритості та системності у фінансовому секторі.

Грудень 2011 - за ідею «Кредити без паперових монстрів» Platinum Bank стає лауреатом міжнародного конкурсу ефективності в рекламі EFFIE AWARDS UKRAINE 2011.

Листопад 2011 – Platinum Bank входить до п′ятірки найкращих роботодавців України серед великих компаній із чисельністю персоналу понад 1 000 осіб (результат дослідження залученості персоналу «Найкращі роботодавці – 2011»).

Червень 2011 – Platinum Bank відкриває новий канал продажів – Platinum Light. Це пункти продажів, обладнані банкоматом та розмішені на території торговельних центрів.

Березень 2011 – за даними НБУ на 1 січня Platinum Bank входить до ТОП-20 банків з кредитування населення в національній валюті.

Березень 2011 – Генеральний директор Platinum Bank – Грег Краснов здобуває премію «Фінансист року» загальнонаціональної премії «Людина року – 2011».

Лютий 2011 - Platinum Bank стає власником «Хоум Кредит Банк Україна».

Грудень 2010 – Platinum Bank починає випускати платіжні картки VISA з найвищим рівнем захисту – чіпом та магнітною смугою.

Квітень 2010 – до «Статуту Platinum Bank» внесено зміни, зумовлені необхідністю приведення «Статуту» банку у відповідність до вимог Закону України «Про акціонерні товариства». Зокрема, зміни стосувалися й організаційно-правової форми: з «Відкритого акціонерного товариства» банк перетворився на «Публічне акціонерне товариство».

Вересень 2009 – усі відділення працюють під брендом Platinum Bank.

Березень 2009 – відповідно до нових вимог Закону України відбулася реєстрація ЗАТ «Міжнародний Іпотечний Банк» у Platinum Bank в єдиному реєстрі підприємств і установ України. Відбувся перехід до нової правової форми – ВАТ.

Грудень 2008 – IMB Group оголошує про початок процесу ребрендингу банку «Міжнародний Іпотечний Банк» у Platinum Bank, виділяючи $100 млн. власних коштів та кредитних ліній на придбання українських банків.

Травень 2007 – IMB Group завершує додаткову емісію акцій на суму 100 мільйонів доларів США. $56,2 млн. внесли наявні акціонери банку (Horizon Capital, East Capital, інвестиційний банк із США, інші міноритарні акціонери), а решта $43,8 млн. були внесені компанією Warburg Pincus, глобальним фондом прямого інвестування. Ціна за акцію становила 79,92 доларів США, і після закінчення фінансування компанія оцінюється у 263,5 мільйона доларів США.

Березень 2007 – «Міжнародний Іпотечний Банк» (МІБ) уклав контракт на десятилітню кредитну лінію на суму $7 млн. із Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC), дочірньою компанією Світового Банку (World Bank), з інвестування у приватний сектор. Це перша базова кредитна лінія IFC для іпотечного кредитування в Україні.

Лютий 2007 – Platinum Bank починає органічний розвиток мережі відділень у ключових регіонах України.

Лютий 2007 - ще одна угода з Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden на отримання додаткових $6,5 млн. довгострокового фінансування.

Грудень 2006 – IMB підписує угоду з Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden (Нідерланди) на отримання 5 млн. доларів США довгострокового фінансування.

Червень 2006 – IMB Group видає 46% нових акцій західним акціонерам, отримуючи $31,5 млн. додаткового капіталу.

Травень 2006 – Грег Краснов призначений Генеральним директором IMB Group Holding. Відразу ж розробляються нові бізнес-план та стратегія розвитку компанії.

Квітень 2006 – IMB Group – холдингова компанія, зареєстрована на Кіпрі, – спільно заснована акціонерами «Міжнародного Іпотечного Банку» та «Фаворит Капіталу».

Листопад 2005 – «Фаворит Капітал» починає видавати короткострокові споживчі кредити під торговою маркою Family Credit.

Жовтень 2005 – Amber Capital (Польща) засновує «Фаворит Капітал» – компанію, яка працюватиме у сфері споживчого кредитування.

Березень 2005 – «Міжнародний Іпотечний Банк» підписує угоду з Американською корпорацією щодо підтримання інвестицій за кордоном (OPIC) на отримання $30 млн. довгострокового фінансування.

Січень 2005 - «Міжнародний Іпотечний Банк» отримує банківську ліцензію від Національного банку України. 100% акцій належать Horizon Capital

Лютий 2004 – Horizon Capital відкриває Міжнародну іпотечну програму спільно з ProCredit Bank.