Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
28.10.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 25.95 26.15
EUR 28.10 28.70
Платіжні карти
28.10.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 25.95 26.15
EUR 28.10 28.70
Google+

Громаді

Для нас корпоративна соціальні відповідальність – це філософська думка, яка визначає позицію банку у ставленні до своєї країни, суспільства, співробітників, та довкілля. Ми розуміємо свою відповідальність та прагнемо стати компанією з «обличчям людини».

Стратегія розвитку КСВ є частиною довгострокової стратегії діяльності всього банку.

Протягом останніх декількох років банк отримав визнання в фінансовому секторі, що підтверджується рейтингами всеукраїнських ділових видань.

Крім того, активна позиція банку в сфері корпоративної соціальної відповідальності також отримала заслужене визнання. 97% клієнтів вважають корисною інформацію про КСВ діяльності банку. Наш банк є учасником Глобального Договору ООН та членом Центру розвитку КСВ в Україні.

Банк активно підтримує розвиток КСВ в Україні та приділяє окрему увагу розвитку фінансової грамотності підростаючого покоління.

• В жовтні 2011 року проект Platinum Bank з фінансової грамотності «Платинум Посиденьки» посів 3 місце на виставці проектів корпоративної соціальної відповідальності - CSR Market Place. Більш детально про Платинум Посиденьки читайте тут.

• У 2011 році бізнес-кейс банку «Програма працевлаштування людей з особливими потребами» став кращим кейсом в номінації.

• З 2010 по 2011 банк підтримував Проект «Соціальна інтеграція людей з інвалідністю за допомогою підвищення їх доступу до зайнятості», який проводився за підтримки Програми розвитку ООН, Міжнародної організації праці та Державного центу зайнятості.

• З метою висвітлення своєї діяльності в сфері КСВ у 2011 році банк надав свій перший звіт про стійкий розвиток «Бізнес з людським обличчям», підготовлений у відповідності з «Керівництвом зі звітності в галузі стійкого розвитку» Глобальної ініціативи по звітності (GRI) версії G3, рівень застосування С та вимог Глобального Договору. Ознайомитись зі звітом можливо тут.

Наш банк реалізує свою корпоративну соціальну відповідальність у 4 напрямках:

Корпоративні стандарти управління

Співробітники

Суспільство

Довкілля

Внизу сторінки: З усіх питань корпоративної соціальної відповідальності Platinum Bank звертайтесь до відділу стійкого розвитку CSR@platinumbank.com.ua.


Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг