Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Енергозбереження

Всі співробітники банку слідкують за тим, щоб електроенергія не витрачалась «даремно» та дотримуються принципів її збереження:

• Вимикай світло, коли виходиш з офісу (якщо йдеш останнім)

• Максимально використовуйте природне денне світло

• Використовуйте енергозберігаючі режими для комп’ютера

• Вимикайте комп’ютер, коли йдете

• Не залишайте зарядні прилади від мобільних телефонів та інших пристроїв в мережі, коли вони не використовуються за призначенням

Platinum Bank також підтримав ініціативу Бізнес-центру по встановленню сонячних обігрівачів, які нагрівають воду. Таким чином, відбувається значна економія електроенергії всього Бізнес-центру. Банк не має точних даних по результатах економії цієї ініціативи.

В березні 2011 року в головному офісі банку були встановлені сенсори світла, які покликані максимально автоматизувати освітлення офісу заради підвищення економії та комфорту. Система управління автоматично вимикає світло та регулює яскравість світильників, якщо в приміщені гарна видимість. Датчики автоматично включають освітлення в залежності від освітлення та присутності людей.

Враховуючи те, що банк орендує приміщення, то встановлення сенсорів світла викликало певні труднощі, які банк успішно подолав на шляху зменшення негативного впливу на довкілля.

Ми віримо, що перехід на екологічні світлові рішення спричинить негайний вплив на рівень використання електроенергії, викидів CO2 та на довкілля в цілому, а також дозволить покращити якість освітлення.