Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Навчання і розвиток

Стань частиною успіху!


В Platinum Bank кожен працівник отримує реальний шанс професійного розвитку і кар’єрного росту. Наші працівники працюють в унікальній організації, яка динамічно розвивається, де створені гарні умови для розвитку кар’єри.

Під час роботи або навчання наші працівники здобувають нові знання та вміння, а також отримують можливості для набуття нового досвіду.

Ми цінуємо ініціативу. Ми очікуємо від працівників інноваційні та ефективні бізнес-рішення, які дозволять нам досягти ще видатніших результатів у нашій роботі. Ми цінуємо здатність працівника передбачати «завтрашній день» вже сьогодні, щоб банк і його працівники були успішними не лише зараз, але й в майбутньому.

Оскільки Platinum Bank активно росте і розвивається, нам потрібні яскраві, сповнені енергії лідери, готові побудувати свою кар’єру в нашому банку. Ми заохочуємо кар’єрний ріст наших працівників і пишаємося їхніми успіхами. Під час відкриття нової вакансії в нашому банку, за інших рівних умов, перевага надається внутрішнім працівникам компанії. Особливо швидко зараз розширюється департамент продажів, і найактивніший кар’єрний ріст працівників спостерігається саме в цьому напрямку.

В Platinum Bank існує система навчання працівників, яка охоплює внутрішні спеціалізовані тренінги, дистанційне навчання і програми стажування. Ми широко практикуємо систему коучингу від ТОП та Мідл менеджерів всередині компанії, а також залучаємо зовнішні тренінгові компанії для розробки індивідуальних програм відповідно до потреб компанії.