Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Корпоративна культура


Platinum Bank прагне, аби кожен працівник пишався тим, що він працює в нашій організації. Ми створюємо бізнес з людяним обличчям!

Працівники – найбільша цінність банку. Ми вважаємо, що кожен працівник повинен відчувати себе важливою та невід’ємною частиною організації. У зв’язку із цим, ми регулярно інформуємо працівників про всі події, які відбуваються в Банку. Корпоративна газета і командні заходи, регулярні зустрічі колективу, щоденне спілкування – все це та багато іншого є джерелом інформування працівників банку.

Ми цінуємо і розуміємо кожного, однак, поряд із цим, усвідомлюємо важливість роботи в команді. Команда Platinum Bank – це талановиті та професійні спеціалісти, які підтримують єдині цінності.

Platinum Bank встановлює основні стандарти поведінки, яких повинні дотримуватися всі працівники компанії в процесі виконання своїх повсякденних службових обов’язків.

В нас розроблена і ефективно працює програма адаптації. Кожен новий працівник в перші дні роботи в компанії знайомиться з корпоративними цінностями і стандартами, історією та досягненнями компанії, її цілями і завданнями.

Platinum Bank – це насамперед команда професіоналів із західним підходом до ведення бізнесу. Нам  властива доброзичлива та відкрита атмосфера, демократичний стиль управління, ґречне ставлення один до одного. Банк створює всі умови для підтримки здорової атмосфери в колективі, яка дозволяє якісно виконувати свої функціональні обов’язки і сприяти прояву ініціативи.

Працівники Platinum Bank беруть активну участь у різноманітних соціальних проектах, в рамках КСО стратегії банку. Допомога дитячим будинкам і малозабезпеченим сім’ям, охорона довкілля, озеленення територій – це далеко не повний перелік заходів, до яких долучаються наші працівники. Працевлаштування інвалідів, надання їм реальної роботи з гідною оплатою є для нас одним із ключових пріоритетів. Ми справді прагнемо, аби люди з обмеженими можливостями мали повне право на гідне працевлаштування, і тому в процесі відбору кандидатів ми спираємося лише на відповідність кандидата вимогам вакансії.