Дзвінки за номером 0 800 308 308 з номерів усіх операторів зв’язку України безкоштовні. Для дзвінків за номером 3080 вартість хвилини розмови відповідно: Київстар – 1 грн/хв, з’єднання – 0,27 грн; МТС – 0 грн/хв, з’єднання – 1 грн; lifecell – 1,5 грн/хв, з’єднання – 0,5 грн. Тарифи наведено з урахуванням ПДВ.
Додатково нараховується 7,5% від вартості послуг без ПДВ до Пенсійного фонду. Тарифікація посекундна з 13 секунди. Послуга надається тільки повнолітнім.

Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
0 800 308 308, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями

Курси валют
Курси валют
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Платіжні карти
01.12.2016
Валюта Покупка Продаж
USD 26.50 27.10
EUR 27.80 28.80
Google+

Громада

Наші співробітники завжди раді надати посильну, добровільну допомогу та взяти участь у різноманітних благодійних акціях та проектах. Ми створюємо та реалізуємо проекти, спрямовані на допомогу дітям, багатодітним сім’ям та дітям-сиротам.

До того ж, ми усвідомлюємо, що запорука успіху кожної дитини – це знання та навички. І ми хочемо, щоб у кожної дитини з’явився шанс бути успішною та щасливою. Саме через це ми проводимо освітні проекти для дітей.

Ми віримо, що якісне навчання – фундамент для розвитку і становлення дітей.

Фінансова грамотність від Platinum Bank 

Останні дослідження показують, що фінансова грамотність українців перебуває на дуже низькому рівні. Platinum Bank розуміє, що виправляти ситуацію необхідно вже зараз і перш за все, треба думати про майбутнє країни - тобто про молоде покоління українців. Тому по всій Україні організовується ряд зустрічей, де діти можуть поговорити про те, що таке гроші, звідки вони беруться, і про користь банків. 

Комп’ютерний світ

В своїй діяльності Platinum Bank дотримується принципу рівності – всі мають рівні права та можливості, і діти з дитячих будинків не є виключенням. Вони мають право на гарну освіту і можливості гідного працевлаштування. 

Памперс-Лихоманка 

Проект «Памперс-лихоманка» став гарною традицією і користується підтримкою серед співробітників банку. На щорічній основі банк дарує запас підгузків центрам матері та дитини, дитячим будинкам у різних регіонах України. 

День Святого Миколая

Platinum Bank на щорічній основі реалізовує проект «День Святого Миколая», в рамках якого співробітники банку збирають кошти на купівлю подарунків, що розвивають, для дітей з дитячих будинків, позбавлених батьківської турботи. 

Знову в школу 

Platinum Bank допомагає вихованцям дитячих будинків та шкіл-інтернатів підготуватись до нового навчального року. 

Кредити готівкою | Депозити | Фонд гарантування вкладів | Платіжні картки | Кредитная карта | Інтернет-банкінг