Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Конкурс дитячого малюнку


В 2010 році Platinum Bank став генеральним фінансовим спонсором конкурсу дитячого малюнку: «Якою я бачу свою Україну». Організатором акції виступило ТОВ «Медіа Про», за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Маленькі учасники повинні були намалювати те, що, на їх думку може краще за все відобразити сутність України. Переможці визначались інтерактивним голосуванням на сайті «МЕДІА-ПРО» та мистецькою комісією.

В конкурсі брали участь діти віком від 5 до 16 років, роботи яких були розділені на 2 вікові групи: 5-9 років та 10-16 років. До участі приймались тільки авторські роботи, які відповідали умовам конкурсу.

Результати конкурсу були оголошені на урочистих зборах 27 серпня 2010 і м. Києві, в «Українському домі».

Відвідувачі заходу мали можливість оглянути експозицію з 50 робіт, відібраних шляхом онлайн-голосування, з яких комісія на чолі з Ксенією Симоновою (переможницею «Україна має талант») вибрала 12.

Переможцями стали: Присяжнюк Ярославна (м. Житомир), Гарин Тихон (м. Львів), Зайцева Марія (м. Харків), Єфремов Олексій (м. Краматорськ, Донецька обл.), Андрієвський Ростислав (м. Львів) - в молодшій віковій категорії (5-9 років) та Часовітіна Анастасія (м. Євпаторія, АР Крим), Григорій Алла (м. Переяслав-Хмельницький, Київська область), Єфремова Анастасія (м. Краматорськ, Донецька обл.), Сулаєва Ксенія (м. Рубіжне, Луганська область), Сотникова Кристина (м. Мерефа, Харківська обл.) - старша вікова категорія (10-16 років).

Гран-прі отримали Неклюдова Лада (м. Дніпропетровськ) та Волошин Олександр (м. Ахтирка, Сумська обл.). Були нагороджені також переможці в спеціальній номінації – від Ксенії Симонової та партнера конкурсу – фонду Р. Ахметова «Розвиток України», ввів окрему номінацію для дітей, що виховуються в інтернат установах.

Продивившись картини фіналістів, переможців та учасників конкурсу, можна впевнено стверджувати, що діти – дзеркало, в якому можна побачити, що відбувається в суспільстві. Підводячи підсумки конкурсу, організатори запевнили, що можна з оптимізмом дивитись в майбутнє, оскільки діти намалювали свою країну процвітаючою, заможною, щасливою, не дивлячись на всі негативи, які інколи зустрічались в малюнках.