Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Питання та відповіді

 • Отримання кредиту
  • Як швидко можливо оформити кредит?
   • Заповнення анкети-заявки на отримання кредиту займає близько 20 хвилин.
   • Термін розгляду заявки та прийняття рішення про видачу кредиту в залежності від кредитного продукту може становити від 20 хвилин до 24 годин.
   • Оформлення кредитного договору при отриманні позитивного рішення про видачу кредиту займає близько 20 хвилин.
  • Яку суму можна отримати в кредит?

   У рамках програми споживчого кредитування Ви можете отримати кредит:

   • готівкою на суму від 1000 до 50 000 гривень
   • на придбання товарів на сумму від 500 до 50 000 гривень
  • На який термін видається кредит?

   У рамках програми споживчого кредитування Ви можете отримати кредит:

   • готівкою на термін кредитування від 12 до 42 місяців з кількістю платежів по кредиту від 12 до 36
   • на придбання товарів на термін кредитування від 10 до 42 місяців з кількістю платежів по кредиту від 10 до 36

   Термін кредитування складається з кількості платежів по кредиту та кількості періодів, які можуть бути використані клієнтом для перенесення оплати платежу по кредиту, якщо це передбачено умовами кредитного продукту.

  • Які документи необхідні для оформлення кредиту?

   Для оформлення кредиту Вам необхідно надати оригінали паспорта та ідентифікаційного номера. Залежно від умов кредитного продукту додатково може вимагатися документ, що підтверджує дохід.

  • Де є можливість отримати кредит?

   Оформити кредит можна в усіх відділеннях та пунктах видачі кредитів Platinum Bank у Вашому місті. Знайти наші пункти продажів ви можете тут

  • Чи можна звернулись за другим кредитом?

   Існуючі позичальники можуть звертатися в банку для отримання наступних кредитів. При цьому рішення про видачу такого кредиту позичальникові приймається банком з урахуванням суми його існуючої заборгованості, кредитної історії та платоспроможності.

  • Кому та коли необхідно надавати документи про доходи?

   Клієнт зобов'язаний не рідше одного разу на рік надавати до банку документи, що підтверджують його дохід, лише в тому випадку, якщо це обумовлено умовами кредитного договору. Термін надання таких документів – до 20 числа місяця, в якому був оформлений кредит.

   Документи можна передати:

   • поштою на юридичну адресу банку (03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 12)
   • особисто співробітнику відділення

   У разі несвоєчасного надання клієнтом документів, що підтверджують доходи, банк буде застосовувати санкції, зазначені в кредитному договорі такого клієнта.

   Документи, що підтверджують прибуток, повинні відповідати правилам, ознайомитися з якими можна тут.

  • На які цілі можна оформити кредит?

    

   Кредит готівкою надається на будь-які поточні потреби клієнта.
   Кредит на товар надається для придбання широкого спектру товарів: побутової техніки, будівельних матеріалів, комп'ютерної техніки, мобільних телефонів, предметів меблів і інтер'єру і багато іншого.

    

   Кредит готівкою надається на будь-які поточні потреби клієнта.

   Кредит на товар надається для придбання широкого спектру товарів: побутової техніки, будівельних матеріалів, комп'ютерної техніки, мобільних телефонів, предметів меблів і інтер'єру і багато іншого.

 • Депозити
 • Оподаткування депозитів
 • Погашення кредиту
  • Що трапиться якщо я не заплатив вчасно свій щомісячний платіж?

   У кредитному договорі вказується платіжний коридор, рекомендований для внесення платежів за кредитом, а також дата щомісячного платежу. Якщо платіж не надійшов до зазначеної дати, то за кредитом з'являється прострочення. Згідно з умовами кредитного договору при виникненні прострочення по кредиту на суму такої простроченої заборгованості починає нараховуватися пеня за кожний день прострочення в розмірі, зазначеному в кредитному договорі.

   При виникненні прострочення необхідно постаратися якомога швидше внести платіж по кредиту, щоб зменшити суму пені за прострочення.

   Важливо пам'ятати, що наявність прострочення по кредиту негативно впливає на кредитну історію, що ускладнює отримання банківських кредитів в майбутньому та може призвести до примусового стягнення заборгованості.

  • Що трапиться якщо я виїжджаю і не можу заплатити за кредит? Чи може інша людина зробити платіж?

   Платіж по кредиту позичальника може здійснювати будь-яка інша людина на прохання позичальника. У такому випадку, важливо надавати таким людям правильні реквізити для внесення платежу, а також вказувати ПІБ позичальника в призначенні платежу. Важливо пам'ятати, що в будь-якому випадку відповідальність за своєчасне внесення платежів за кредитом несе безпосередньо позичальник.

  • Що трапиться якщо я перестану платити по кредиту?

   Ми розуміємо, що з різних причин у позичальника можуть виникнути труднощі щодо внесення платежів по кредиту. Важливо пам'ятати, що банк надав кредит на певний період часу, закріплений у кредитному договорі. Якщо з яких-небудь причин позичальник перестає вносити щомісячні платежі, та надані банком кошти не повернуті в повному обсязі, наполегливо рекомендується відновити платежі за першої ж нагоди.

   Пропонуємо Вам ознайомитися з Пам'яткою позичальника, який має заборгованість перед банком за споживчим кредитом і потрапив у скрутне фінансове становище, тут.

  • Що трапиться якщо у мене є прострочення по кредиту, але я хочу узяти ще один кредит в іншому банку?

   На банківському ринку України активно діють Кредитні бюро. У таких бюро за згодою позичальника зберігається вся інформація про кредити, виданих тій чи іншій людині. У цій базі є можливість дізнатися, як дисципліновано вносяться щомісячні платежі, чи є прострочення по кредиту незалежно від того, в якому банку було видано кредит. Відповідно, прострочення по кредиту відіб'ється на кредитній історії позичальника. За негативної кредитної історії позичальника буде важко отримати кредит в інших банках, оскільки інформація про Ваше прострочення буде загальнодоступною для банків-учасників Кредитного бюро.

   У той же час гарна кредитна історія забезпечує позичальнику значні переваги, оскільки це збільшує шанси клієнта отримати більш вигідні умови кредитування в банку, а також підвищує зацікавленість інших банків у надійному клієнті.

  • Як погашати кредит?

   З повною інформацією про погашення кредиту Ви можете ознайомитися в розділі «Способи погашення кредиту».

  • Як погасити кредит у Криму?

   Якщо Ви перебуваєте на території Криму, то погасити кредит у ПАТ «ПтБ» (Platinum Bank) Ви можете наступними способами:

   1. Особистий кабінет «Мій кредит».

   Сплачуйте за кредитом 24/7 за допомогою карти будь-якого банку в будь-якій валюті. Важливо переконатися, що на карті встановлені ліміти на операції в інтернеті не дорівнюють нулю. Стягується комісія 2% від суми платежу.

   2. Інтернет-банк PtClick.

   Здійснюйте переказ коштів з поточного або карткового рахунку в системі інтернет-банку на реквізити, зазначені у кредитному договорі. Послуга надається безкоштовно.

   3. Відділення будь-якого банку поза територією Криму, що працює у штатному режимі та надає послуги SWIFT платежів.

   4. Із сервісами для оплати кредиту на території України, Ви можете ознайомитися у розділі Способи погашення кредиту.

   Оплату можна здійснити у будь-якій з валют (у рублях, у доларах, в євро) за реквізитами, зазначеними нижче.

   Реквізити для оплати тут.

   У призначенні платежу обов'язково повинен бути вказаний номер рахунку з Вашого кредитного договору, що починається на цифри 2909 або 2625.

   Отримати детальнішу інформацію про платежі Ви можете в контакт-центрі банку.

 • Страхування при отриманні кредиту
  • Чи можу я оформити страховку одночасно з кредитним Договором?

   Одночасно з оформленням кредиту в якості додаткового захисту банк страхує життя позичальника. За бажанням клієнта, при оформленні кредиту на товар є можливість додатково застрахувати майно на період терміну кредиту та придбати продовжену гарантію на товар, яка вступить в силу після закінчення основної гарантії на товар.

   Детальну інформацію Ви можете дізнатися в розділі Страхування або в менеджера на відділенні або точці продажу.

  • Як і де можна оформити страховку?
   Ви можете оформити страховку при оформлені кредиту. Детельну інформацію Ви можете дізнатись у розділі Страхування або у менеджера на пункті видачі.
  • На який термін оформюєтся страховка?

   Термін дії договору страхування залежить від виду страхування:

   • термін страхування життя дорівнює терміну кредитного договору та починає діяти з моменту його підписання;
   • термін страхування майна дорівнює терміну кредитного договору та починає діяти з моменту його підписання;
   • термін страхування додаткового гарантійного покриття становить 12 місяців та починає діяти після закінчення гарантії товаровиробника на товар.
  • Чи обов’язково оформлювати страховку?

   У більшості випадків страхування життя є невід'ємною частиною споживчого кредиту. Страхування надає додатковий захист Клієнту від непередбачених випадків.

 • Платіжна карта до депозиту