Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Декларація про відповідальне бізнес-партнерство

Для побудови чесних та прозорих умов взаємодії з підрядчиками та постачальниками 19 січня 2011 року Platinum Bank підписав Декларацію про відповідальне бізнес-партнерство, ініційовану Центром розвитку КСВ в Україні.

Компанії-підписанти створили робочу групу «Відповідальне партнерство», яка протягом п’яти років буде реалізовувати зазначені в тексті декларації цілі.

• Реалізація п’ятирічної програми з розробки та реалізації стратегії відповідальних закупівель, моніторинг показників, тренінги для ключових постачальників та інше.

• Підготовка аналітичного дослідження «Боротьба з корупцією: роль бізнесу в Україні» з метою протидії в бізнес-середовищі.

• Розробка форми звітності для компаній-підписантів. Учасники повинні звітувати щорічно з трьох напрямків: «Організаційне управління», «Співробітники», «Основні контракти».

Вже більше двох років в нашому банку діє принцип Go Green, який багато у чому відображає принципи даної Декларації. Ми роз’яснюємо нашим постачальникам послуг та підрядчикам, чому важливо зменшувати наш негативний вплив на довкілля. Також ми будуємо наше співробітництво з компаніями на принципах чесності та прозорості і зупиняємо будь-яку корупційну або шахрайську діяльність.

Ми вважаємо, що наша участь в даній угоді – це ще один крок, який наближає банк до дійсно відповідального ставлення до суспільства та довкілля.

Таким чином, ми ведемо прозору діяльність та коректно приймаємо рішення про взаємодію з клієнтами та постачальниками.