Hапишіть нам
Zapros@platinumbank.com.ua
Подзвоніть нам
+38 044 495 60 53, 044 495 60 55Иностранный банк с международными инвестициями
+38 044 495 60 53
3080

Google+

Про банк

Platinum Bank – спеціалізований роздрібний банк, який з 2005 року пропонує депозитні та кредитні продукти для клієнтів через мережу відділень та пунктів продажу на усій території України. Основним акціонером Platinum Bank є холдинг PT PLATINUM PUBLIC LIMITED.

Акціонери сприяють розвитку Platinum Bank та впровадженню західних стандартів управління, які надають клієнтам банку відчуття комфорту від співпраці та спокою за свої інвестиції.

Банк бере активну участь у розвитку банківської системи України та є учасником таких організацій, як: Перше Всеукраїнське Бюро Кредитних Історій, Український кредитно-банківський союз, European Business Association, Незалежна Асоціація Банків України. Platinum Bank – один із засновників та акціонерів ЗАТ «Перше Всеукраїнське Бюро Кредитних Історій». Банк займає активну позицію у співпраці з Бюро з метою протидії та зменшення шахрайства. Використовуючи on-line систему перевірки потенційних позичальників і збалансований ризик-менеджмент, банк має якісний кредитний портфель.

Станом на 01.09.2016 року показники надійності відповідають нормативам НБУ. 

Рівень поточної ліквідності - 37, 96%.

Platinum Bank – один з небагатьох банків в Україні, який отримав довіру таких Міжнародних фінансових організацій, як OPIC (www.opic.gov), IFC (www.ifc.org), FMO (www.fmo.nl), (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку).

З 2005 року банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що забезпечує додатковий захист вкладів клієнтів.

Platinum Bank  це роздрібний банк, що сфокусований на наданні послуг фізичним та юридичним особам. Усі продукти Platinum Bank засновані на простих та зрозумілих умовах, що дозволяє пропонувати клієнтам високоякісний банківський сервіс.

Продуктовий ряд банку для фізичних осіб складається з:

• Кредитів на товар – на придбання побутової техніки, комп'ютерів, меблів та інших товарів;

• Кредитів готівкою, які можуть бути використані на будь-які потреби: освіта, лікування, відпочинок та інше;

• Термінових і нетермінових депозитів – для заощадження і накопичення вільних коштів;

• Пластикових карт – безпечний і зручний спосіб розрахунку та зберігання грошей;

• Поточних рахунків – для зберігання коштів і здійснення розрахунково-касових операцій;

• Послуга інтернет-банку Platinum Click, яка допомагає керувати своїми коштами з будь-якої точки світу за наявності мережі Інтернет.

Для юридичних осіб Platinum Bank пропонує депозитні продукти, розрахунково-касове обслуговування та послугу «Інтернет-банкінг», яка дозволяє максимально просто управляти рахунками в банку.